Kontakt z nami

Ta strona jest własnością firmy Idealne Cialo Sp. z o.o. Staramy się dostarczać istotne i użyteczne informacje naszym użytkownikom.
Nazwa firmy: Idealne Cialo Sp. z o.o.
Adres siedziby: Limanowskiego 1, Kraków 30-551 Polska
E-mail: [email protected]
Telefon: +48(62)647-44-69
Dyrektor zarządzający: Paweł Szulc
Numer rejestracyjny: 48275746
Nazwa organu rejestrującego: Firma prawnicza Szulc
Adres organu rejestrującego: Szewska 21/6 II piętro, Kraków 31-009 Polska

Odpowiedzialność za treść:
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść linków do stron internetowych osób trzecich, które mogą być dostępne na naszej stronie internetowej. Cała odpowiedzialność za treść takich linków spoczywa na ich właścicielach. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z wykorzystania informacji zawartych na naszej stronie.

Prawa autorskie:
Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej, w tym tekst, obrazy, grafika, projekt i oprogramowanie są chronione prawem autorskim. Ich wykorzystywanie lub rozpowszechnianie bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.

Informacje kontaktowe:
W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszej strony internetowej lub naszej firmy, prosimy o kontakt za pomocą danych kontaktowych wymienionych powyżej.

Polityka prywatności:
Szanujemy prywatność użytkowników i chronimy ich dane osobowe. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.